top of page
HAKKIMIZDA.jpg

HAKKIMIZDA

AKYURT TRANS adıyla 2018 yılından itibaren bu sektörde hizmet vermekteyiz. Orkun AKYURT  Hasan AKYURT Nisrem AKYURT tarafında Türkiye ve Uluslararası nakliye ve lojistik amaçlı kurulan aile şirketimizin  Öğrenmenin sınırı olmadığını biliyoruz. Alanında söz sahibi, aranan ve saygı duyulan bir kurum olarak varlığımızı devam ettiriyoruz. Geçmişte biriktirdiğimiz tecrübeleri önümüze katarak yeni yöntem ve teknolojilerle büyüyoruz.

 

Başarımızın sırrı, müşteri odaklı çalışıyor olmamızda yatıyor. İhtiyaçlarınızı anlıyor, hizmet politikamızı bu yönde geliştiriyoruz.  Memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak için uğraşıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda gerekli alt yapıyı oluşturuyor, size özel hizmetler sunuyoruz.

 

Katılımlarınıza değer veriyor, geri bildirimlerinizi önemsiyoruz. Hizmetlerimizi geri bildirimlerinize göre analiz ediyor, geliştiriyor, iyileştiriyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde, her zaman daha iyi, daha özenli, daha kaliteli hizmet vermenin yollarını arıyoruz.

 

Sizden gelecek her türlü değerlendirmeyi dikkate alıyoruz. Adil ve önyargısız olarak hatalarımızı düzeltmeye, alternatif çözümler üretmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimiz dâhilindeki hak ve özgürlüklerinizin yasal mevzuatlar çerçevesinde arkasında duruyoruz.

 

Manisa'da bulunuyor olmakla birlikte tüm Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi lojistik hizmet veriyoruz. Karadan denizden ve havayollarıyla birlikte lojistiğin tüm kollarını kullanarak Şeffaf olmaya özen gösteriyoruz. Görev ve sorumluluklarımızın bilincinde, özverili ve sonuç odaklı çalışıyoruz. 

 

İş sağlığı ve iş güvenliğini önemsiyoruz. AKYURT TRANS yönetici ve çalışanları olarak işimizi tutkuyla yapıyoruz. Ekip ruhunun gerekliliğine inanıyoruz. Huzurlu bir ortamda, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak sizlere çok daha yararlı olabileceğimizi biliyoruz.  

 

Faaliyetlerimizden kaynaklanan, çevreye zarar verebileceğini öngördüğümüz durumları ivedilikle kontrol altına almaya çalışıyoruz. Enerji ve doğal kaynakların tüketiminde hassas davranıyoruz. Atıkları özenli bir şekilde dönüşümünü sağlayarak çevre kirliliğini önlüyoruz. Çocuklarımıza daha yeşil, daha temiz, daha güzel bir dünya bırakmayı önemsiyoruz.

 

Temiz ve sağlıklı bir yaşamı savunuyoruz. Depolarımızın, araçlarımızın ve her türlü ekipmanımızın hijyenik koşullarda hizmet vermesine dikkat ediyoruz.

 

Verdiğimiz hizmetler sırasında müşterilerimizin güvenliğine özen gösteriyoruz. Onları tehlikeye atacak durum ve davranışlardan kaçınıyoruz. Depolarımızda ve araçlarımızda, bu konuyla ilgili her türlü önlemi alıyoruz.

 

Müşteri mahremiyetini önemsiyor, fiziki ve elektronik ortamlarda kişisel bilgilerinizi saklı tutuyoruz. Dışarıdan bu bilgilere erişimi engelliyoruz.

 

AKYURT TRANS güvencesiyle ihtiyaç duyduğunuz her durumda, kaliteli hizmetin adresi olarak yanınızdayız. Verdiğimizin bütün sözlerin arkasında duruyor, sizlerle iş birliği içerisinde gelişip büyümeye devam ediyoruz.

bottom of page